INTERNÍ KONZULTANT Linky bezpečí

Náplň práce:

- práce ve třísměnném nonstop provozu Linky bezpečí
- vedení telefonických hovorů (po zaškolení následně i chatová komunikace) s klienty Linky bezpečí
- dokumentace kontaktů s klienty v softwaru Linky bezpečí
- účast na poradách
- účast na supervizích týmu
- naplňování následného vzdělávání v rozsahu dle zákona o sociálních službách

Nabízíme:

- pracovní smlouvu na částečný úvazek v rozsahu 0,4 – 0,6
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s následným převedením na dobu neurčitou
- možnost seberozvoje a kariérního růstu
- směny na telefonní službě v časech:
  · 7.30 – 14.00
  · 13.30 – 20.00 (také směny od 15.30-22, 16.30-23)
  · 19.00-23.00
  · 19.30 – 8.00

- směny na chatové službě v časech:
  · 8.45 - 13.15
  · 14.45 – 19.15

- dovolenou v rozsahu 25 dnů
- možnost individuální supervize
- akreditované kurzy pořádané Linkou bezpečí
- smysluplnou práci v přátelském kolektivu
- odměna 31.000 – 37.500 Kč při plném úvazku + bonusový systém
- možnost zapojení do dalších aktivit Linky bezpečí

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- VOŠ, VŠ vzdělání nebo vzdělání splňující zákon o sociálních službách 108/2006 Sb.
- absolvovaný výcvik v telefonické krizové intervenci (TKI) akreditovaný MPSV ČR či souhrnný výcvik krizové intervence (doložit skenem osvědčení)
- praxi s telefonickou krizovou intervencí v rozsahu min. 200 hodin (doloženo potvrzením od zaměstnavatele)
- schopnost týmové spolupráce, spolehlivost
- psychickou odolnost
- výhodou absolvovaný výcvik v chatové krizové intervenci akreditovaný MPSV ČR
- výhodou praxe s chatovou krizovou intervencí

Jak se můžete přihlásit?

Výběrové řízení je více kolové:

1) do 29.3.2022 zašlete e-mailem:
· strukturovaný životopis
· motivační dopis
· sken osvědčení o absolvování kurzu TKI (popř. i chatové krizové intervence)
· potvrzení o délce praxe

2) Na základě vyhodnocení zaslaných podkladů budete pozváni k psychologickému pohovoru. Konkrétní datum a čas bude domluven telefonicky, doba trvání je cca 45 min.

3) Vybraní uchazeči postoupí k osobnímu pohovoru konanému dne 20.4.2022, čas bude upřesněn, podle počtu uchazečů.

Pro bližší informace kontaktujte Mgr. Kláru Vítkovou 724 459 488.
Linka bezpečí je telefonická krizová linka, která pomáhá dětem a studentům do 26 let nejen v jejich obtížných životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech. Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici INTERNÍ KONZULTANT Linky bezpečí.