Zpětná vazba od škol

Dnes u nás ve škole proběhl program Linka bezpečí ve vaší třídě. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za nabídku a zprostředkování programu a ještě jednou poděkovat lektorkám. Byly úžasné a program vynikající. Budu se těšit na další spolupráci, podle možností.
Mgr. Bc. Věra Ráblová, ředitelka ZŠ Krhanice
 
Dovolte, abych alespoň touto cestou velmi poděkovala všem lektorům, kteří pracovali s našimi žáky, a také za to, že jste vůbec naši školu zařadili do Vašeho programu. Děti byly nadšené, moc se jim programy líbily. Přeji krásný adventní čas a doufám, že se nám v budoucnu opět povede s Vámi spolupracovat.
Mgr. Markéta Patrasová, školní metodik prevence, ZŠ Litvínovská 500, Prosek

Moc děkujeme za příjemné dopoledne se lektorkami z Linky bezpečí. Děti byly nadšené. Teď už vědí, že jejich charitativní pomoc (děti dělaly sbírku na Linku bezpečí) není anonymní a že skutečně Linka bezpečí existuje a jak funguje. Ještě jednou moc děkujeme!
Mgr. Ludmila Hrušková, ředitelka, ZŠ Církvice

Ráda bych Vám poděkovala za preventivní program Linky bezpečí u nás na ZŠ v Uhlířských Janovicích. Dětem se program líbil a jistě jim byl užitečný i do života. Ze schůzek s rodiči mám také kladné ohlasy. V den programu jsem se nestihla s lektorkami rozloučit a poděkovat jim, tak bych to nyní ráda napravila. 
Lenka Kratochvílová, školní metodička prevence, ZŠ Uhlířské Janovice
 
Chtěli bychom s kolegyní poděkovat za velmi krásné, přínosné přednášky, které se dětem dostaly. Mnohokrát Vám děkujeme, kolegyně byly výtečné.
Aleš Křenek a Dagmar Holubová, ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice

Ráda bych za celý pedagogický sbor i žáky poděkovala za příjemný den s vašimi lektorkami. Žáci byli nadšeni, akce se jim líbila a mnozí se ptali, zda-li se bude taková akce ještě někdy opakovat. Neméně pozitivní ohlasy pocházely od dospělých účastníků, kteří si, ač všichni zdatní a zkušení, rádi poslechli aktuální informace ze sfér, do nichž se běžně nedostávají.
Obě lektorky se dostavily přesně ve smluvený čas a v průběhu celého dne podávaly vynikající výkony. Funkčně a flexibilně přizpůsobovaly výklad (délka výkladu, složitost obsahu, rychlost mluvy apod.) jednotlivým skupinám žáků, plně respektovaly individuální zvláštnosti i věk, pasivní činnosti s aktivními příkladně kombinovaly. Po celou dobu byly obě ke všem velice milé, vstřícné, empatické, usměvavé a přátelské.Pokud by se kdykoli naskytla stejná či obdobná příležitost ke spolupráci, velmi rádi ji využijeme a již nyní se na ni těšíme.
PhDr. Aranka Fořtová
školní metodička prevence, ZŠ Český Krumlov, Kaplická 151