ČSOB Penzijní společnost se v červnu věnuje dětem a Lince bezpečí

ČSOB Penzijní společnost se v červnu věnuje dětem  a Lince bezpečí

ČSOB Penzijní společnost vyhlásila červen měsícem dětí a na jejich podporu připravila kampaň ve spolupráci s Linkou bezpečí. Za každou smlouvu o doplňkovém penzijním spoření pro dítě sjednanou v období od 1. 6. do 1. 7. 2018 daruje Lince bezpečí 100 Kč.

V červnu se sjednání nové smlouvy o doplňkovém penzijním spoření pro dítě u ČSOB vyplatí hned třikrát. Každý, kdo splní podmínky kampaně a uzavře smlouvu v průběhu června, získá jako dárek poukázku do internetového obchodu Mall.cz v hodnotě 500 Kč. Může také využít státní příspěvek ve výši až 2 760 Kč ročně a ČSOB navíc za každou takovou smlouvu daruje 100 Kč Lince bezpečí, která pomáhá dětem ve složitých životních situacích.

Více informací o penzijku pro děti a kompletní pravidla kampaně naleznete na www.csob-penze.cz/deti.